Siūlo parlamentarų algoms taikyti specialų koeficientą LRT. Buvo iškeltas Žirmūnų apygardoje, liko sąrašo gale. Kurią sostinės erdvę pirmiausia rodysite Vilniaus svečiams? Jis kandidatavo taip pat Šilainių apygardoje, bet iš 12 kandidatų liko 6.

Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Kokia Jūsų profesija? Ką dirbate ar dirbote prieš Tarybą? Kaip manote, kuri Jūsų charakterio savybė -ės labiausiai padės Tarybos nario veikloje? Organizuotumas, loginis ir kritiškas mąstymas, atsakomybės jausmas, orientacija į rezultatą. Kokia knyga Jus įkvepia, yra Jums svarbi?

Jei galėtumėte pasirinkti vieną pasaulio miestą kaip Vilniui tinkamą augimo kryptį, koks tai būtų miestas? Vilnius yra išskirtinis, įvairiapusiškas miestas, kuris turėtų išlaikyti savo identitetą, tačiau siekti patogių ir greitesnių, šiuolaikinių technologijų ir atvirų, inovatyvių ir kūrybingų sprendimų. Dirbdama Taryboje Jūs reprezentuosite mūsų miestą. Kurią sostinės erdvę pirmiausia rodysite Vilniaus svečiams?

Vilniaus senamiestį. Kur dirbate ar dirbote prieš Tarybą? Esu teisininkas ir diplomatas. Gebėjimas rasti kompromisą. Vilnius pats yra Kokie nariai nariai yra labiau nariai kitiems miestams. Dirbdamas Taryboje Jūs reprezentuosite mūsų miestą. Katedros aikštę. Pastarąjį daugiau negu dešimtmetį — kultūros, menų vadyba.

Jų Seime nebeliks: senbuviai ieško naujų darbo vietų

Nesu linkęs save vertinti — palieku tai kitiems. Gyvename nebe elementaraus neraštingumo įveikimo laikais, dabar ne tik knygos, bet ir spektakliai, kino filmai, muzikos ar kiti kūriniai yra ne mažiau vertingi ir įkvepiantys. Per metus pamatau turbūt daugiau nei šimtą spektaklių ar scenos miniatiūrų, todėl įspūdžiai veja įspūdžius.

Labai sunku atsakyti į šį klausimą, neturiu vieno mėgstamiausio kūrinio. Negaliu pasirinkti vieno — skirtinguose pasaulio miestuose žavi skirtingi dalykai.

Bet kaip dėl įvairių aspektų labai tinkamus pavyzdžius pirmiausia vardinčiau Monrealį apskritai Kanadą kaip šalįVieną, Taliną, Amsterdamą. Mano svečiai paprastai susiję su kultūra, tad rodyčiau vietas, kurios savo veikla ir idėjomis nenusileidžia pasauliniams analogams: MO muziejų ir Menų spaustuvę.

Ieva Jagminienė Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Esu anglų kalbos mokytoja.

  1. Dauguma dabartinių Seimo narių nori ir toliau dirbti Seime.
  2. Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje?
  3. Genitalo nuotrauku formos ir dydzio rusys
  4. Vis dėlto naujame Seime nebeišvysime daugeliui Lietuvos žmonių gerai pažįstamų veidų — ne tik tų, kurių partija neįveikė 5 proc.
  5. Jų Seime nebeliks: senbuviai ieško naujų darbo vietų - DELFI
  6. Bent pusei Seimo narių teks ieškoti naujo darbo - LRT
  7. Vilniaus miesto savivaldybė - Susipažinkime: VMS – m. tarybos nariai

Pastaruosius aštuonerius metus vadovauju privačiam vaikų darželiui ir maitinimo įmonei. Kantrybė, atsakomybės jausmas, racionalumas, sugebėjimas leistis į kompromisą.

Kokie nariai nariai yra labiau nariai

Skirtingais gyvenimo atvejais — skirtingos knygos, negaliu išskirti vienos. Mane labiau įkvepia žmonės. Trumpam atvykusius svečius turbūt pirmiausia nusivesčiau į Katedros aikštę, ten spręstume, ar užsuksime į Katedrą, ar lipsime į Gedimino bokštą, ar eisime pasivaikščioti po Bernardinų sodą, ar pasuksime į Senamiestį — iš čia viskas ranka pasiekiama.

Gediminas Jaunius Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Vilniaus miesto taryboje dirbsiu pirmą kadenciją. Mano veiklos sritis — TV laidų gamyba, renginių organizavimas, atlikėjų vadyba. Esu atkaklus, stengiuosi būti kūrybingas. Tikiuosi šios savybės pravers darbuojantis sostinės Taryboje.

Kokie nariai nariai yra labiau nariai

Tai viena tų knygų, kurias skaitau antrą kartą po dvidešimties metų. Lankydamasis įvairiuose pasaulio miestuose kaskart įsitikinu, koks unikalus ir artimas yra Vilnius, todėl nemanau, kad kurio nors miesto kryptimi Vilniui skirta eiti. Vilniui linkiu Amsterdamo veržlios laisvės, Londono kultūrinio šurmulio, Ženevos gerovės ir Romos istorinio romantizmo.

Svečius iš kitų šalių dažniausiai kviečiu kavos ar vakarienės Odminių skvero restoranėliuose, kur geras maistas ir galima gėrėtis nuostabiu architektūriniu Arkikatedros bazilikos ansambliu.

Kokie nariai nariai yra labiau nariai

Po to būtinai prasukti pro Prezidentūrą ir Vilniaus universitetą, iš Domininkonų gatvės nerti į šurmulingąją Vilniaus gatvę. Ši Senamiesčio atkarpa atskleidžia mūsų Vilniaus ir jame gyvenančių žmonių grožį.

Vincas Jurgutis Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Dirbu projektų vadovu komunikacijos ir reklamos srityse. Gebėjimas išgirsti Kaip padidinti varpa be jokiu tepalu ir jų lūkesčius. Vilnius yra unikalus miestas, galintis būti pavyzdžiui daugeliui. Neturime aklai ieškoti kokio nors pavyzdžio, tiesiog turime pasimokyti tose srityse, kuriose atsiliekame. Senamiesčio gatves ir kiemus. Antra kadencija.

Turiu teisininko išsilavinimą, profesionaliai žaidžiau krepšinį, o pastaruosius ketverius metus dirbau mero pavaduotoju.

Konkrečios neįvardinsiu, bet galiu pasakyti, kad kiekvienoje pasirinktoje randu ką nors įkvepiančio. Berlynas arba Liubliana. Lukiškių aikštę ir fontaną. Tai mano pirmoji kadencija Vilniaus miesto savivaldybės taryboje. Pagal specialybę esu žurnalistė, VU Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto bakalaurė, tad yra tekę dirbti ir radijuje, ir televizijoje, ir rašyti straipsnius periodinėje žiniasklaidoje.

Ketverius metus buvau LR Seimo narė, dirbau Audito komitete. Dabar pagrindinė mano veikla yra renginių organizavimas, jų vedimas ir koncertavimas. Jei gyvenimo džiaugsmą būtų galima vadinti charakterio savybe, tai, manau, jis man labiausiai padės dirbant miestui. Pastebiu ir džiaugiuosi kiekvienu geru pokyčiu mieste, matau stiklinę beveik pilną.

Nors esu pozityvi ir draugiška, galiu būti negailestinga ten, kur matau išlaidavimą, nereikalingą prabangą ar neracionalų miestiečių sunešto biudžeto panaudojimą. Gali būti, kad aš dar neperskaičiau knygos, kuri taptų mano stalo knyga. Nėra kito tokio miesto kaip Vilnius. Nenorėčiau jo tapatinti su kitais ar svajoti jį paversti panašiu į kitus. Gal greičiau kiti pasaulio miestai turėtų žvelgti į Vilnių su baltu Kokie nariai nariai yra labiau nariai ir mėginti išspręsti jo galvosūkį, išspręsti rebusą, kaip pasigvelbti bent dalelę jo sielos.

Tai neįmanoma. Vilnius yra toks nuostabus nepaaiškinamas reiškinys su savo architektūra, gyventojais, istorija, kad jo aura yra unikali, nepamainoma, čia net vėjas pučia laisve ir kūryba.

Bent pusei Seimo narių teks ieškoti naujo darbo

Iš užsienio atvykę svečiai pirmą dieną skuba apžiūrėti kuo daugiau architektūros paminklų, bažnyčių, Užupį, o po poros dienų jau kaip vietiniai geria rytinę kavą Rotušės aikštėje, sulėtina ritmą ir kvėpuoja. Vilniaus negali turėti, jame ir su juo gali tik būti.

Dileta Nenėnė Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Esu kultūros vadybininkė, nuo magistro studijų UNESCO kultūros vadybos ir kultūros politikos katedroje 12 metų dirbu pagal profesiją, daugiausia — viešųjų fondų ir programų paraiškų, strateginių partnerysčių ir kultūros finansavimo srityje. Kosmopolitiškumas, sisteminis mąstymas ir empatija.

Savivaldybė

Kaip kultūros profesionalė galiu mėgautis visais žanrais. Iš užsienio autorių — Ichokas Meras, Sofi Oksanen, laukiu kiekvienos naujos jos knygos. Harari taip pat neblogai atvėrė sąmonę. Džiugina suvizualėjusi vaikų literatūra — nuo studijų knygas vaikams, galima sakyti, kolekcionuoju. Jeigu man reikėtų pasilikti vienintelį knygos egzempliorių, tai būtų J. Berlynas, nes atviras ir tarptautiškas, patogus būti, kurti, tikras urbanistinio gyvenimo perlas.

O myliu Vilnių. Jis geriausias ir turės savo augimo kelią. Miestas turi būti kūrybiškas, kūrybos ir pirmiausia skirtas žmonėms. O tą pasiekti galima unikaliu būdu. Ne kopijuojant, o analizuojant ir kuriant. Vilnių reprezentuoju nuolat.

Yra gastronominis Vilnius, istorinis Vilnius, bohemiškasis Vilnius, urbanistinis Vilnius, pogrindžio undergraund Vilnius, žaliasis Vilnius, koncertų, parodų ir performansų Vilnius. Kiekvienam sutiktam svečiui pasiūlau Vilnių pagal poreikius.

Kokie nariai nariai yra labiau nariai

Jeigu reikėtų Vilnių aprodyti savo skonio dvyniui iš kitos šalies, pradėtume nuo Literatų gatvės, praeitume Šv. Onos bažnyčią, kirstume Bernardinų sodą, tuomet pakiltume iki Užupio tvenkinių, į Markučius. Po to tektų patirti gastronominį Vilnių — juk išalktume. Atsisveikindama aplankyčiau tiktų iš ryto prieš pat skrydį senuosius Lazdynus ir pakilčiau į TV bokštą. Deimantė Rimkutė Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Atstovavau jauniems žmonėms nevyriausybinėse organizacijose Vilniuje, Lietuvoje ir Europoje.

Lietuvos Respublikos Konstitucija. Vilniaus universiteto centrinius rūmus. Trečioji, o kaip mero — antroji. Esu teisės mokslų daktaras, buvau Teisingumo ministras, Laisvosios rinkos instituto prezidentas. Visi šie darbai intensyvumu ir galimybėmis nublanksta prieš dabartinį darbą — Vilniaus ateities kūrimą. Betarpiška pagarba žmogui — tai yra pagrindas, nuo kurio atsispiriu bendraudamas su žmonėmis ir darbe, ir kitose aplinkose. Tai knyga, kuri labiausiai paveikė mano pasaulėžiūrą ir leidžia geriausiai suprasti tai, kaip funkcionuoja žmonija.